Zadzwoń do nas: +48 519 652 713  lub  +48 501 842 492    Napisz do nas: biuro@euro-glance.pl
czyszczenie gresu
czyszczenie posadzki gresowej Trójmiasto

Czyszczenie gresu Trójmiasto - skutecznie i w dobrych cenach !

                                                                 Czyszczenie gresu Gdańsk , Sopot , Gdynia    

 Okresowe czyszczenie gresu jest niezwykle ważne , gdyż posadzki narażone są na oddziaływanie wielu  czynników zewnętrznych . Każda posadzka charakteryzuje się innymi właściwościami ,odpornością czy strukturą .Płytka gresowa jest mniej lub bardziej porowata , przez co brud skutecznie wnika w głąb płytki.
Pomimo codziennego mycia różnymi środkami po dłuższym czasie na płytkach powstają zabrudzenia wapienne oraz warstwa tłuszczu , którą trudno samemu usunąć. Posadzki gresowe – czyszczenie kafli wraz z fugami, doczyszczanie, impregnacja. Od 10  lat doczyszczaliśmy maszynowo praktycznie wszystkie rodzaje posadzek gresowych dla naszych klientów w domach i firmach .
Gruntowne maszynowe czyszczenie posadzek gresowych właściwymi środkami chemicznymi i w odpowiednim stężeniu,pozwala uniknąć zabrudzeń, które z czasem stają się bardzo trudne do usunięcia. Skuteczne pozbycie się nawarstwionego brudu jest czynnością nie tylko czasochłonną ale również kosztowną. W wielu przypadkach czynności tej nie da się wykonać bez wsparcia profesjonalnej firmy i odpowiednich urządzeń.

Euro Glance oferuje również bardzo skuteczną metodę gruntownego doczyszczania płytek gresowych przy użyciu specjalnych szczotek i padów .Taka usługa  wykonywana jest bez użycia agresywnych środków czyszczących , co oznacza brak przykrych , ostrych zapachów w trakcie wykonywania usługi doczyszczania płytek gresowych .Usługa wykonywana jest w krótszym czasie , gdyż nie wymaga już płukania płytek gresowych z pozostałości po mocno skoncentrowanych środkach chemicznych .
Taki rodzaj doczyszczania płytek gresowych szczególnie jest polecany w gastronomii – kuchniach hotelowych , restauracjach , szpitalach  lub na klatkach schodowych .Nasza firma przy tego rodzaju usługach doczyszcza również skutecznie fugi oraz na życzenie zleceniodawcy wykonuje impregnację doczyszczonej posadzki.

                                                    Czyszczenie gresu Trójmiasto

Close Menu