Zadzwoń do nas: +48 519 652 713  lub  +48 501 842 492    Napisz do nas: biuro@euro-glance.pl
sprzątanie biur Trójmiasto
sprzątanie biur Gdańsk , Sopot , Gdynia

Sprzątanie biur Trójmiasto jest dla nas czymś więcej niż tylko przetarciem mebli i odkurzeniem podłóg. Naszym Kontrahentom oferujemy więc szereg dodatkowych usług, dzięki którym w siedzibie Państwa firmy zawsze będzie panował ład i porządek. W ramach naszych usług czyścimy nie tylko gabinety i pokoje pracownicze, lecz również na bieżąco doczyszczamy posadzki i odplamiamy wykładziny dywanowe , krzesła bądź kanapy .

Grafik i rodzaj usług dostosowujemy  do Państwa potrzeb .      Firma sprzątająca Euro Glance kieruje swoją ofertę zarówno do instytucji i przedsiębiorstw jak i osób prywatnych z Trójmiasta i okolic. Podejmujemy się realizacji praktycznie każdego zlecenia, niezależnie od wielkości zamówienia.  

Dążymy do tego aby zaoferować naszym Kontrahentom kompleksowe usługi porządkowe, które będą dostosowane do ich oczekiwań .

Wysoko cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów, oferując im pełen profesjonalizm oraz dokładność w wykonywaniu usług sprzątania.

W przykładowy zakres usługi sprzątania biura wchodzą:

utrzymywanie w czystości wyposażenia biurowego (w tym także sprzętu komputerowego), mycie podłóg, odkurzanie wykładzin, polerowanie posadzek twardych, mycie okien, utrzymywanie w czystości innych powierzchni szklanych (witryn, przeszklonych ścian), wyrzucanie śmieci, utrzymywanie czystości i dezynfekcja w sanitariatach, inne, ustalane wg indywidualnych potrzeb.

mycie okien w biurach i mieszkaniach
mycie okien Gdańsk

Usługi mycia okien wykonujemy na terenie Trójmiasta i okolic.Naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług mycia okien dla Firm i osób prywatnych .Usługi wykonujemy zarówno w mniejszych i większych biurowcach , szkołach , przedszkolach ,urzędach , a także domach i mieszkaniach prywatnych .Zawsze w cenę mycia okien wliczamy również umycie parapetów oraz zewnętrznych i wewnętrznych .Oferujemy mycie okien jednorazowe lub okresowe , po remontach i nowo powstałych budynków ..Gwarantujemy perfekcyjnie czyste okna bez smug i zacieków , ponieważ czyste okna są wizytówką każdej firmy .Na kalkulację cenową  usługi składają się następujące czynniki: stopień zabrudzenia, dostęp czy wysokość.

Close Menu